Sitiaka is loading for You ...

ΑθλητικάΣυγχαρητήρια στους αθλητές του ομίλου Αντισφαίρισης Σητείας

Με το παρόν δελτίο τύπου θα θέλαμε να δώσουμε θερμά συγχαρητήρια στους αθλητές Λέανδρο Μαλιαρουδάκη ο οποίος κατέκτησε την 3 η θέση στην κατηγορία Β1_35+ Ανδρών και Anna Rtsxiladze η οποία κατέκτησε την 2 η θέση στην κατηγορία Γυναικών στο 6 ο Παγκρήτιο τουρνουά βετεράνων τένις το οποίο διεξήχθη στα Χανιά από 29 Σεπτέμβρη έως 1 Οκτώβρη. Να συγχαρούμε επίσης τον αθλητή του ομίλου Αντισφαίρισης Σητείας Μάξιμο Κοντογιωργάκη ο οποίος κατέκτησε την 3 η θέση...
Stavroula12. October 2023
limperiu dokas foto

Με το παρόν δελτίο τύπου θα θέλαμε να δώσουμε θερμά συγχαρητήρια στους αθλητές Λέανδρο
Μαλιαρουδάκη ο οποίος κατέκτησε την 3 η θέση στην κατηγορία Β1_35+ Ανδρών και Anna Rtsxiladze η
οποία κατέκτησε την 2 η θέση στην κατηγορία Γυναικών στο 6 ο Παγκρήτιο τουρνουά βετεράνων τένις το
οποίο διεξήχθη στα Χανιά από 29 Σεπτέμβρη έως 1 Οκτώβρη.
Να συγχαρούμε επίσης τον αθλητή του ομίλου Αντισφαίρισης Σητείας Μάξιμο Κοντογιωργάκη ο οποίος
κατέκτησε την 3 η θέση (στα διπλά) στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορίας Ε2 κάτω των 16.
Πολλά μπράβο σε γονείς, προπονητές και όλους όσους στηρίζουν τις προσπάθειες των αθλητών μας.

Τους ευχόμαστε πάντα επιτυχίες και διακρίσεις!